Termini ispita za dodatne ispite u oktobru za studente koji su zaključno sa 3.10.2018.godine prijavili ispit

Odsjek Biologija/st.program Konzervacijska biologija i ekologija

  1. Psihologija                                                   5.10.2018. u 9:30.sati - Kabinet Doc.dr. Vesna Čorluka- Čerkez 
  2. Ekologija životinja                                     6.10.2018. u 10:00 -Kabinet Van.prof Sanel Riđanović 
  3. Sociologija                                                 5.10.2018. u 9:00 - Kabinet Doc.dr. Jasmin Peco 
 
Univerzitetski studij Zdravstvena njega
 
  1. Anatomija, histologia i embriologija                                       05/10/2018 u 14:00h KB "Dr. Safet Mujic” Mostar
  2. Fiziologija sa biofizikom                                                            05/10/2018 u 14:00h zgrada Zdravstvene njege
  3. Humana genetika i Mikrobiologija i imunologija                   05/10/2018 u 11:00h zgrada Zdravastvene njege
 
Univerzitetski studij Dizajn interijera

  1. Historija umjetnosti II                                                      5.10.2018.godine 10 sati  uč.103
  2. Historija umjetnosti IV                                                    5.10.2018.godine 10 sati  uč.103
  3. Osnovi visokogradnje i tehničko crtanje                         5.10.2018.godine 10 sati  uč.103
 
Odsjek Pedagogija
 
  1.  Predškolska pedagogija I                                               5.10.2018.godine u 10 sati  kabinet
  2. Predškolska pedagogija I                                               5.10.2018.godine u 10 sati  kabinet
 
Odsjek Sport i zdravlje 
 
  1. Teorija i historija sporta                                                            5.10.2018. u 10h  kabinet
  2. Metodika sporta osnovnoškolskog uzrasta                           5.10.2018. u 9h Kabinet
  3. Teorija i metodika judo-a                                                         5.10.2018 u 10h Kab prof Ekrema Čolakhodžića
  4. Teorija i metodika sportskog treninga                                    5.10.2018. u 12h Kab ass Ademovic Adnana
  5. Funkcionalna anatomija                                                            6.10.2018. u 11h uc 102
 
Odsjek Stručni studij iz oblasti sporta
 
  1.  Osnove menadžmenta u sportu                             5.10.2018.godine u 10 sati, kabinet prof. Damira Đedovića
 
Odsjek Hemija
 
  1. Analitička hemija I                                                         5.10.2018.godine 10 sati  uč.205
  2. Analitička hemija II                                                        5.10.2018.godine 10 sati  uč.205
  3. Fizikalna hemija I                                                           5.10.2018.godine 10 sati  uč.205
  4. Matematika I                                                                  5.10.2018.godine 10 sati  uč.205
 

 Odsjek Razredna nastava

  1.  Matematika II                                                           5.10.2018. u 10:00 kabinet prof.Rijada Novakovića
  2. Matematika I                                                             5.10.2018. u 10:00 kabinet prof.Rijada Novakovića
  3. Kultura usmenog i pisanog izražavanja              5.10.2018. u 12:00 kabinet doc. dr Merzić Sanje
  4. Priroda i društvo                                                    6.10.2018. u 10:00, kabinet prof. Riđanović Lejle
  5. Historija umjetnosti I                                             5.10.2018. u 10:00 kabinet prof.Rijada Novakovića
  6.   

Odsjek Psihologija i sociologija
 
 
  1. Psihologija osjeta i percepcije                              05.10.2018. - 9:00   MOS 4
  2. Sociologija                                                                05.10.2018. 10.00- KAB
  3. Rana socijalna misao                                               05.10.2018. 10:00 KAB
  4. Istorija psihologije i psihološki pravci                   05.10. 2018.  9.00 - MOS 4 
  5. Savremene teorije nacije                                        05.10. 2018.  9.00 - KABINET
  6. Psihopatologija I                                                       05.10. 2018.  9.00 - KABINET
  7.