rezultati ispita iz predmeta Sociologija odgoja i obrazovanja na Odsjeku Psihologija i sociologija održanog 18.09.2019.godine

Rezultati ispita odrzanog 17.09.2019. iz predmeta Likovna kultura i djeciji crtez - Odsjek pedagogija

Rezultati ispita iz predmeta Pedagogija i Pedagogija I

Rezultati ispita iz predmeta Metodika likovne kulture - Razredna nastava - odrzanog 11.09.2019.

Rezultati ispita iz predmeta Psihologija mišljenja i inteligencije

NB180049 - 6

Upis ocjena će se održati u srijedu, 18.9., u 12:00 u kabinetu predmetne asistentice.

Rezultati ispita iz predmeta Pedagoška psihologija

NB170095 - 7
NB180103 - 6
NB170127 - 6

Upis ocjena će se održati u utorak, 17.9., u 11:00 u kabinetu predmetne asistentice.

Rezultati ispita iz predmeta Morfologija i anatomija biljaka održanog 12.09.2019.

Rezultati ispita iz predmeta Morfologija i anatomija biljaka održanog 12.09.2019.

Rezultati ispita iz predmeta Predskolska pedagogija II

Rezultati ispita iz predmeta Pedagogija slobodnog vremena i Predskolska pedagogija I

Rezultati ispita iz predmeta kod prof. dr. Spasenije Ćeranić

Upis ocjena će se održati u ponedjeljak, 12.9., u 12:15 h u kabinetu predmetne asistentice.

Rezultati ispita iz predmeta kod prof. dr. Spasenije Ćeranić

Upis ocjena će se održati u ponedjeljak, 12.9., u 12:15 h u kabinetu predmetne asistentice.

Rezultati ispita iz predmeta Religije savremenog svijeta, održanog 5.9.2019.godine

Rezultati ispita iz predmeta Sociologija odgoja i obrazovanja, održanog 4.9.2019.godine

Rezultati završnog ispita iz predmeta Metodika prirode i društva, održanog dana 05.09.2019. godine u 11h. Predmetni nastavnik: dr. sc. Denisa Žujo Zekić, vanr. prof.

Upis ocjene prema dogovoru.

Rezultati ispita iz predmeta Likovne tehnike odrzanog 02.09.2019. - Odsjek razredna nastava

Rezultati ispita iz predmeta Likovna kultura i djeciji crtez odrzanog 03.09.2019. - Odsjek pedagogija

Rezultati ispita "Teorija i metodika školske gimnastike"

NB 160 086 Osam (8)
NB 160 095 Šest (6)
NB 160 032 Šest (6)
NB 160 130 Šest (6)
NB 180 107 Šest (6)
NB 150 054 Šest (6)
NB 160 053 Šest (6)
NB 160 023 Šest (6)
NB 160 043 Šest (6)
NB 160 044 Šest (6)
NB 150 049 Šest (6)
NB 150 040 Šest (6)

REZULTATI PREDMETA "DJEČIJA IGRA SA METODIKOM"

NB 180 102 Deset (10)
NB 170 138 Šest (6)
NB 170 102 Šest (6)
NB 170 097 Šest (6)
NB 170 099 Šest (6)
NB 170 100 Šest (6)
NB 170 103 Pet (5)

Rezultati ispita iz Metodike likovne kulture I rok septembar

Rezultati ispita iz predmeta Djeciji crtez odrzanog 27.08.2019.

Rezultati ispita Matematika I i Matematika III na Odsjeku razredna nastava, održanog 30.8.2019.

Rezultati ispita iz predmeta Pedagogija II i Specijalna pedagogija II

Retultati ispita iz predmeta Pedagogija i Specijalna pedagogija I

Rezultati ispita iz predmeta Psihologija djetinjstva i adolescencije


1. DŽEJNA IMAMOVIĆ - 6
2. EMINA ZULUM - 6
3. AZRA NEZIRIĆ - 6

Upis ocjena će se održati u srijedu, 4.9., u 11:00 u kabinetu predmetne asistentice.

Rezultati ispita iz predmeta Sociologija odgoja i obrazovanja, održanog 29.08.2019.godine